Reakcia na: S499.1023 #172649:
chvílku som rozmýšlal, čo som to vlastne písal ? myslel som dnešnú trať z Limbovej na Valašskú s tým, že presne v križovatke Patrónka bude v tomto smere odbočka na Brniansku
ale to je hudba budúcnosti, keďže sa trať zatial na Patrónku nebude ťahať
810zssk
V spicke by sa jeden voz navyse mohol krutit v useku Budkova - Prokopa Velkeho.