Reakcia na: no-ev-di #172539:
POCHOP TO UZ KONECNE TY JEDINY TU VYVOLAVAS HADKY NEBYT TEBA TAK S499 NEMUSI NADAVAT! TAK UZ ODTIALTO VYPADNI!PS: iba chudak ako ty sa moze niekomu vyhrazat dozivotnymi nasledkami cez internet!
Z hlavnej sa da ist peso na SAVku popr s 1 prestupom na ASMN
(tie zvysne linky osobne neriesim
)
a bolo by aj postavenie odbocky z Hl St na SAV, cim by sa jedna cast pre trolejovu 32 odstranila a ostal by usek Patronka - Molecova

Petto
210 vznikla za ucelom priameho prepojenia HS-AS. Potom by sa CP 210 uz mohol upravit podla CP 21cky, aby bol v sedle preklad 7,5, kedze uz ani jedna by nesla na HS. 210 trebars 15/15/15.