Reakcia na: Petto #172547:
Nemáš to jedno, či linku predĺžiš, alebo zavedieš novú? Viac vozov, viac vodičov a vyššie náklady budeš mať tak či tak.
Z hlavnej sa da ist peso na SAVku popr s 1 prestupom na ASMN
(tie zvysne linky osobne neriesim
)
810zssk
- Nikde som nenavrhol trolejbus Hlavna stanica - Hrobonka, viem ze sa to neda
- Moja 41 je uplne realna, ak si si nevsimol je to len spojenie 147 a skratenej 41. Otocilo by sa tak ako dnes - cez Zochovu.
- Ako som napisal, lepsie ako 208 by bola ta 210.