Reakcia na: MatejBA #172532:
No kym je trat len po Hrobonku tak to je celkom rozumny napad. Ale ked uz bude na Patronku tak novu linku bude treba.
Z hlavnej sa da ist peso na SAVku popr s 1 prestupom na ASMN
(tie zvysne linky osobne neriesim
)


MatejBA