Reakcia na: luky133 #172412:
Pre objektívnosť musím napísať že stovky podpisov boli aj pod petíciou aby linka č. 27 ostala premávať aj v sedle a cez víkend (snáď všetci obyvatelia tých ulíc kade chodí a aj nejakí ďalší dúbravčania), ale tá sa rovnako ako ostatné minibusové linky ajnapriek petícií stala iba špičková ?
).

810zssk
Co sa 15 minutoveho intervalu tyka, ide najma o to, ze neverim ze vsade budu spravene nadvaznosti a ak mam pri prestupe cakat povedzme 10 minut tak mozu ist do kelu. Radsej tr3mpova dogma s lepsim intervalom.
Bohuzial ta sklamem, aj po pripadnom prechode do IAD budem stale mat zaujem na tom, aby MHD v Bratislave fungovala a snad raz budem mat opat dovod CHCIET cestovat MHD