Reakcia na: 810zssk #172400:
Ad a)1. Čo by bolo zlé na 10 minútovom intervale pri dvoch linkách na radiále (ak by sa to netýkalo rannej špičky)?
2. ako je nezlučiteľný 15-minútový víkendový interval s prestupným systémom?
Dúfam, že keď sa konečne vyberieš tým svojim smerom (k autu), tak sem prestaneš prispievať sprostosťami.
Petto
Len tak na okraj - diskusia k zmenam v MHD na bratislava.sk - zaujimave citanie , 90% prispevkov je o 96+133 ?