Reakcia na: 810zssk #172363:
Množstvo ľudí by aj prijalo aby boli mestskou časťou. Minimálne výhoda by bola v tom, že väčšina dôchodcov býva v Karlovej Vsi dole takže by neovplyvňovali voľby tým, že by volili istú kandidátku, ktorá pred voľbami rozdávala kvety, perá, šiltovky... ? ?
Petto
Dalsie 21 alebo 22 Tr do BA ?? Si sa s konom zrazil ? Isiel si vobec dakedy s 6401 ? ASi nie, ze ? Kto vie preco. ?