Reakcia na: Radi (RWK22) #172249:
ja len dúfam, že dostanú normálne očíslovanie od začiatku radu:Tedomy (2101 - 2130)
Solarisy: (2201 - 2222)
Citelis: (1001 - 1023) (4001 - 4012 už je)
Karosy: (2654 - 2692)
SOR: (1201 - 1280) a 4221 - 4240 by išli na 4201 - 4220.
MiroBA
Tak hej, pravda ono s pôvodnou električkou to nemá nič, možno akurát podvozky. Hoci presne tak to v Brne robia a ešte VariaLF dedia po pôvodných vozoch K2 evidenčné čísla. Teraz majú "akože prerobených" 11vozov.
Trochen zastaralé vozidlo ale budeme radi ak sa DPB vôbec zmôže na nejaké to Vario.
Som zvedavý či vôbec niekedy po BA bude jazdiť i taká Škoda Forcity. Pre BA by možno stačilo takých 75ks. ☺