Nevieš, ale vymýšľaš. Rozdiel medzi 2. pásmom a celosieťovou je 9,4 €, avšak týchto električeniek sa ročne predalo cca 8000. Takže to by bolo jedno VarioLF za 8 rokov.
Umelo vytvorené hlavné mesto? Aj keď sme boli súčasťou Uhorska, tak centrom Hornej zeme bola Bratislava, robili sa tu korunovácie, ktoré mesto sa tým môže pochváliť? Kde na Slovensku sa nachádza viac sídiel firiem, než v Bratislave?
inak pre tých ktorý by chceli nadávať na zrušenie pásiem povedzme že jedno pásmovú električenku malo 100.000 ľudí rozdiel je osem eur t.j. 800.000€ mesačne = 1 Vario LF! [Vario LF stojí 606.410€ ?
Uz teraz su tie intervaly, aspon v mojom okolo zalostne. Minimalne 2 zastavky si prejdem peso kym pride dalsi spoj.
Akoze doteraz som jazdil po meste viac MHD ako autom, kedze benzin je dost drahy, ale odkedy zdrazeli listky tak sa mi MHD vobec neoplati, budem nou cestovat len ked pojdem do centra... Platit 0,90€ za listok, to dam radsej na 7km benzinu a kratsie vzdialenosti prejdem peso (do 2km) alebo na bicykli. Kto vlastni auto a nema problem s parkovanim tak nieje o com...
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
S499.1023