Reakcia na: Solider #171669:
presne pražský model by pasoval na naše podmienky.Re #171668 Solider: alebo random kontrolky na základe ktorých ti počas vlastníctva automobilu vymenia všetky súčiastky
Re #171667 Ivan3: Keďže na Slovensku sme toho reálne schopní (napokon aj iné hlúposti tu jestvujú), spomenul som to.
Ike
Platnú kartu stále mám. Nemám problém si kúpiť celý lístok, iba ma to včera pri kupovaní lístka napadlo. Je to skôr morálna dilema, keďže môj rozpor z tarifou mi nemá revízor ako dokázať.