Reakcia na: Joyki #171550:
u nás nerobia jak si povedal nič ani pred voľbami, ani pre percentá... tak by sa u nás aspoň každé 4 roky niečo spravili pol roka pred voľbami ale tu ani to... tu sa iba študujú nové sľubotechniky, ako dobre ľudí namotať...
Valec
1. Ako si môže RegioJet robiť v Čechách prípoje k vlakom, keď tam žiadne vlaky neprevádzkuje? A ak by aj, ešte stále to neznamená, že rovnako to bude aj u nás, už len z dôvodu inej legislatívy.
2. Kde by ZSSK zobrala € aby kúpila akcie SADiek. A už vôbec nemôže "kúpiť velkú mieru akcií", keďže veľká miera už k dispozícii nie je. A pochybujem, že by vláda pred predajom akcií z ktorého môžu byť € do rozpočtu uprednostní ich prevod na stratovú štátnu firmu.
3. Ak VÚD navrhne GVD 2012, tak sa môžeme rovno so železničnou dopravou na Slovensku rozlúčiť. A hlavne, vysvetli mi, ako môže GVD (grafikon vlakovej dopravy) zrušiť súbežnosti (predpokladám že myslíš súbežnosti s autobusmi)? Zruší súbežné vlaky?
?