hm este tema trolejbusy - v najnovsej MD bol clanok o Hradci Kralove , tam maju uz len 2 14TrM a 2 15TrM, inak cely vozovy park nizkopodlazny ? a od buduceho roka sa idu zbavovat 21Tr, mozno by DPB mohol kupit surodencov pre nasu 6401, roky vyroby 1997-2000 (asynchronnych sa zbavovat este nebudu) ☺
Zle som to pochopil.
Dopravák
Re #171338 Ike: ty vandal jeden, sa nezdáš ? ... Ja som narážal na niektorých jednotlivcov, čo dokážu na križovatke Miletička/Prievozska 4x prudko pridať a 4x prudko zabrzdiť... ?
A už neriešte toĺko, prečo začo... ?