Reakcia na: Dopravák #171392:
no Mileticka/Prievozska tiez, ale to jak nadskakuju na tych hrboloch od Budkovej dole na Hrobonku a v 500 bytoch medzi Parickovou a Kuliskovou, ze sa cela 14Tr trase ako pri zemetraseni a clovek vzadu na 5sedadle len caka kedy sa mu krk zasekne, ked to trepne o zem...6234 sa tam raz rozpadne (aj ked ta tusim na 207 nejazdi)
A povedz mi co je klamstvo na tom, ze mu platim z dani plat? Dostava mesto moje dane od statu? No dostava. Dostava DPB, ktore 100% vlastni mesto, od mesta peniaze? No dostava. Dostava peniaze za listok/PCL, z ktoreho idu DPB peniaze a za ktore ma vodic vyplatu? No dostava.
MatejBA
Re #171386 S499.1023: len pre info, pravnik nebudem.