Reakcia na: Ámos #171335:
Zatiaľ čo v autobuse POČAS STÁTIA NA KRIŽOVATKE točíme volantom nonstop, že?
väčšinu času cestujem mimo špičky, tak sa mi tento "bumpy ride" páči
ale naozaj len keď človek sedí, lebo ak má nákup a stojí, tak sa slušne zapotí ? 

irizar
A mimochodom, s urazkami si zacal ty. Tvoja pamat je zjavne rovnako chaba ako tvoje znalosti "realneho sveta".