Reakcia na: david1 #171086:
Hej dôvod interval zlepšovať cez prázdniny nebol ale taktiež nebol dôvod ho zhoršovať cez víkend. ? Ale cez školský rok sa interval bude musieť zlepšiť.Ja som osobne zvedavý ako sa postaví mesto k zmenám keď podľa vyjadrení sa dopravná komisia dozvedela o zmenách len teraz niekedy (žeby dnes? ? ). Škoda, že sa neblížia voľby to by sme sa možno dočkali DPKV. ?
david1
Som zvedavy ci sa pustia aj do elin po Septembri ,ked ohlasuju dalsiu vlnu redukovania. resp ponechania sucasneho stavu. /prazdninoveho/
U L93 budu urcite baliky po Zochovu 10 min.je malo.
U DD sa po zruseni L133 konecne naplnia prazdne troliky ,takze tam nebol dovod zlepsovat int na L33,32.