Reakcia na: david1 #171086:
Hej dôvod interval zlepšovať cez prázdniny nebol ale taktiež nebol dôvod ho zhoršovať cez víkend. ? Ale cez školský rok sa interval bude musieť zlepšiť.Ja som osobne zvedavý ako sa postaví mesto k zmenám keď podľa vyjadrení sa dopravná komisia dozvedela o zmenách len teraz niekedy (žeby dnes? ? ). Škoda, že sa neblížia voľby to by sme sa možno dočkali DPKV. ?
roman2
2)L96 mohli nechat tak ako bola dodnes.Mala sa skor zrusit L196 a na 96ku vypravovat klbaky najma cez pracovne dni.
3)Na L32 cez vikendy mozu rovno nasadzovat klbaky alebo opat ''duobusy'' aby kapacitne nahradili zredukovanu L33.Neviem ci budu Solarisy postacovat (ak ich tam mienia vypravovat od buduceho vikendu).To posilnenie si asi predstavuju tak,ze L32 pojde 3x za hodinu nie? ?