Reakcia na: trac230 #170938:
však vždy odišla nejaká stará K2 na GO a vrátila sa ako K2S, len posledné exempláre neviem či boli rekonštruované, každopádne posledná K2 je myslím, že historičák. Zjednodušiť ju mohli veru už v roku 2005, keď to mali vykonať, aj keď to nebol ideálny návrh, no bol by to posun vpred, ktorý sa mohol prípadne doladiť.
Mike
pochopil som to správne že Ty si sledoval v rannej špičke spoje idúce NA Dlhé Diely? ?
A ináč ráno prvé kolo jazdil jeden vodič 133 dosťmimo CP, buď išiel s obrovským meškaním, alebo mal omylom nahodenú službu na školský rok...