Reakcia na: MatejBA #170371:
ibaže ti uniká fakt, že veľa týchto liniek vzniklo a premávalo tak husto (L133 6min) vďaka istému expertovi z KV, ktorý si z verejných financií robil predvolebnú kampaň. Keby ten chumaj mal 20 rokov viesť dopravný podnik, tak neostane ani polovica výkonov lebo ten idiot by narobil také dlhy, že až. Takto 3 roky robil v DPB a urobil sa velice schopným, hlavne keď mu kryl Ďurkovský chrbát a všetko mu odobril. A to nehovorím o nákupe sprostých SORiek, ktoré aby sa mohli kúpiť tak sa musel prv pokaziť tender na 240 klbákov. Ber do úvahy, že L35,36 a 135 boli poriadne somariny a mohli premávať tak ako dnešná L35 (ibaže celotýždenne a nie iba v špičke) čo by malo väčší zmysel ako L135. Takisto mohol ten mudrlant vykúmať kde vziať na zvyšné trolejbusy pre DD. Keď mohol rozhadzovať peniaze kade tade na kraviny a kšefty pre Libchavy, oblečenie pre šoférov, nové logo, LBC nátery, "čistenie" vozidiel a odmeny, tak prečo sa nenašlo na 3-4 trolejbusy pre DD?

Samozrejme, ze ludia vedia vacsinu liniek naspamat, ked aj v spominanej Prahe jazdia tie iste linky s tymi istymi cislami po dobu generacii. Ale hlavne, ze su krvopotne presvedceni o vhodnosti a neskodnosti svojich vymyslov s oblastno-trakcnym precislovanim. Mozno budu mat raz linky ine cisla kazdy den.
MatejBA
To ma rozculuje este viac ako zrusenie L133. Kebyze si radsej najdete pracu miesto vymyslania ako ZHORSIT ludom prepravu pri zvysenom cestovnom. Nastastie v DPB az take hovada nie su ?