Reakcia na: 810zssk #170025:
ver mi prosím, že si takú zmenu L51 a 58 neželám o nič menej ako ty, bohužiaľ teraz to nejde a možno, že onedlho aj pôjde. Do septembra času habadéj.Re #170026 810zssk: v Rači bez Kauflandu hladovali? Na Rustaveliho sú celkom slušné potraviny, kde kúpiš všetko čo treba. Hovoril som o tej zachádzke so šoférom čo robil L89 a jazdí aj 52,56,77 a 79 a hovoril, že furt iba geriatriu čo ho otravuje so somarinami, že či stojí tam a onam a už mu z toho šibe ? nemohli ten sprostý Kaufland postaviť na lúke medzi Rustaveliho, Závadskou a el. traťou s vjazdom od Rustaveliho? Tak by sa dalo k nemus dochádzať s L56 bez zachádzky, a aj s L52,55,56 a električkami.
no.ev.di.
Re #170007 Valec: viď. kritika L41 a 51, a na druhej strane zástanca potreby L56 ku Kauflandu a L66 do Eurovey ?
Re #170006 Valec: chyba je to, že dnes nič poriadne nepremáva od nábrežia po Dostojevského rad, okrem L28 a v časti L70, tento úsek je ako keby úplne zabudnutý. Električky môžu iba po Šafko, ďalej koľaje nepustia a autobusy viesť paralelne s električkami nie je žiadúce. Taká predĺžená L12 by nahradila L28 a 70. Prvá by mohla končiť pod Nový mostom a druhá na ASMN. Škoda je aj to, že pre spojenie Šafko - Nivy, t.j. pre prestup z električky na linku na tento smer sem nepremáva L50 ale iba jednosmerne po nábreží, škoda, že to nešlo vymyslieť tak, aby L50 mohla premávať na Šafko (rýchlejšie spojenie Šafko - Saleziáni ako L14)