Reakcia na: MatejBA #169897:
Ono aj mňa zaujíma ako to dopadne s tou 133. Karloveská poslankyňa je jedna z námestníčok primátora takže máme protekciu (a zároveň je ženou ministra). ? ? Avšak ráno mne osobne 133 nebude chýbať lebo som s ňou už necestoval a poobede som ju občas využil. Na ostatné cestovanie už využívam auto okrem nejakých piatkových akcií atď. Jedine ak zrušia teda 133 si bude vyžadovať posilnenie 33 lebo tá to nebude stíhať. A ak ju neposilnia tak nakoniec budem i do školy jazdievať autom... ? I keď to príliš nechcem. ?
Solider