Reakcia na: no.ev.di. #169324:
Ak sa dobre pamätám, tak ak to vezmeme od zváračáku, tak prvé dve koľaje boli vlečka do mlynu, tretia do Figara, štvrtá je traťová a piata bola výťažná.
Ale ak to bude podávať aj informácie pre cestujúcich o možnosti prestupu, meškaní, bude v rohu linka - nasledujúca zastávka tak by to zasa také hrozné nemuselo byť, ale i keď niečo podobné spomínajú v tom článku som zvedavý či to i tak bude...
mrcheef
Potrebujem 22Kc listok pre seba a aky pouzit na batozinu?
A este plati na nocnych linkach plati rovnaka tarifa ako na dennych linkach? Diky