Reakcia na: Mikimaus #169412:
jediné linky MHD, ktorá by sa teoreticky mohli zdržať by boli L75 a 151. Zas nehovorím o frekvencií nákladných vlakov, každú hodinu alebo dve ? 3-5 Mn alebo Pn vlakov by tam denne prešlo, čo by určite nikoho nezabilo.
aquila
navyse ma napojenie aj na hlavnu stanicu a vlastne na vsetky smery ..
cize keby ju trosku "ucesali", dorobila sa druha kolaj na hlavnu stanicu, tak za zlomkovy naklad posluzi ako filialka ..
ale skoda reci ..