Reakcia na: MiroBA #169331:
Skoda ale neda sa to, T3 ma ine podvozky aj s inym typom motorov a riadi ich zrychlovac. T6A5 je uz elektronicka. Dokonca ani neviem ako skonci ta kriza s kolesami pre T3 ked coraz viac suprav je rozpojenych.A co sa tyka skody 06, ta by nebola des pre nase trate, ale nase trate by boli des pre nu asi. ?
. Ja kupujem práve tie na PC, hudbu, nejaké drobnosti, ale aj notebooky, TV...som si všimol..keďže mi chodí pravidelne newsletter, že sú oveľa lacnejšie ako v obchodoch. Prednedávnom tam mali notebook s takými parametrami čo inde by som pod 600€ ani nezakopol a Alza o cca 35-40% lacnejšie...veci ako repráky, slúchadlá.. o tom je tiež sa škoda rozpisovať kde sa oplatia
no.ev.di.