Reakcia na: 810zssk #169341:
No ty fritéza moc nevyskakuj, tvoje používanie diakritiky je na nule! 5 dĺžňov a 3 mäkčene + 1 čiarka ? ktože sa má naučiť písať? Už len aby si napísal po vzore pokecových pipiek "xixixi", dať ti rúžovú kabelku do papŕč a môžeš baliť pupušov v tej tvoje Eurovee ?
no.ev.di.
výsledok : ani meter kubický zeminy nebol prevezený, iba stanica a koľajisko na Filiálke viac chátrajú (keby ste napr. dnes odfotili koľajisko stanice Filiálka a ukázali ho na zraze železničiarov, mysleli by si, že vám šibe, keď im ukazujete pole s metrovou trávou) a možno je otázkou času, kedy zmizne aj tá jedna koľaj priecestia na Jarošovej. Mimochodom, keď sa ešte dávno menila trasa L198 kvôli zdržaniam na priecestiach, tak čo sa vtedy vozilo na Filiálku v takom množstve?