O TEN-T ako ukazuje tento článok sa sníva od roku 2005 (minimálne) http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/000768-Zeleznice-chcu-s-europeniazmi-pod-Dunaj/
výsledok : ani meter kubický zeminy nebol prevezený, iba stanica a koľajisko na Filiálke viac chátrajú (keby ste napr. dnes odfotili koľajisko stanice Filiálka a ukázali ho na zraze železničiarov, mysleli by si, že vám šibe, keď im ukazujete pole s metrovou trávou) a možno je otázkou času, kedy zmizne aj tá jedna koľaj priecestia na Jarošovej. Mimochodom, keď sa ešte dávno menila trasa L198 kvôli zdržaniam na priecestiach, tak čo sa vtedy vozilo na Filiálku v takom množstve?
výsledok : ani meter kubický zeminy nebol prevezený, iba stanica a koľajisko na Filiálke viac chátrajú (keby ste napr. dnes odfotili koľajisko stanice Filiálka a ukázali ho na zraze železničiarov, mysleli by si, že vám šibe, keď im ukazujete pole s metrovou trávou) a možno je otázkou času, kedy zmizne aj tá jedna koľaj priecestia na Jarošovej. Mimochodom, keď sa ešte dávno menila trasa L198 kvôli zdržaniam na priecestiach, tak čo sa vtedy vozilo na Filiálku v takom množstve?
. Ja kupujem práve tie na PC, hudbu, nejaké drobnosti, ale aj notebooky, TV...som si všimol..keďže mi chodí pravidelne newsletter, že sú oveľa lacnejšie ako v obchodoch. Prednedávnom tam mali notebook s takými parametrami čo inde by som pod 600€ ani nezakopol a Alza o cca 35-40% lacnejšie...veci ako repráky, slúchadlá.. o tom je tiež sa škoda rozpisovať kde sa oplatia
MiroBA
Ja na mieste DPB by som nezaváhal ani nachvílku...vždy lepšie ako odporové T3.
Mňa napadlo, neviem teda čo sa to vôbec v skutočnosti dá, že podvozky by sa jednoducho získali zo súčasných vozov T3.
Či podvozok T3 nepasuje aj pod T6A5 ??