Reakcia na: no.ev.di. #169340:
O tom ze EU financuje zapadne systemy viem, ide vsak oto ze my to tu mame nejak blbo spravene/dohodnute a nemozeme cerpat prachy z EU fondov na MHD. Tiez tomu dost jasne nerozumiem preco je to tak ale nasi ceski bratia uz tiez maju nejake investicie z EU fondov pre MHD. A s tymi nasimi primatormi tiez neviem jak to bude, zda sa mi ze to ide cele dookola a ak sa aspon daco nove kupi tak len autobusy autobusy a autobusy.
MiroBA
Ja na mieste DPB by som nezaváhal ani nachvílku...vždy lepšie ako odporové T3.
Mňa napadlo, neviem teda čo sa to vôbec v skutočnosti dá, že podvozky by sa jednoducho získali zo súčasných vozov T3.
Či podvozok T3 nepasuje aj pod T6A5 ??