Reakcia na: Palo1987 #168164:
Strečnianska je zastávka kde vystupuje/nastupuje síce málo ľudí no väčšinou tam niekto ide dole, ale nedeje sa nič, že je na znamenie tak ako pri Tupolevovej. Ako nezmysel pokladám skôr Švabinského, kde som ešte nezažil, žeby nenastúpil/nevystúpil nikto na L68, alebo L99. Aj tak, nič sa nedeje, ľudia si proste mávnu, časom sa to môže zmeniť aj na normálne zastávky, kde sa bude povinne zastavovať. Keď už dali Švabinského na znamenie, tak mohli dať aj zastávku Starohájska, keďže počet nastupujúcich a vystupujúcich je na týchto zastávkach cca rovnaký.
Peon
Re #168174 810zssk: Mne sa táto zmena tiež páči. Ale OC Eurovea na 66-ku vôbec neprispievala?
Dôchodcom sa splní sen - znova obslúži ich milovaný Lidl na Trenčianskej ul. V Ružovej doline bude prestup na 207 a 209, na Miletičku nebudú musieť prechádzať cez cestu. Na zastávke "Saleziáni" bude výborný prestup na električky. ?
ALE: Na kerú Máriu pôjde od Zimáku po Jégeho ul.? ?
a) Prestup na dôležitej zastávke "Zimný štadión" tak nebude na hrane!
b) Neobslúži dôležitú prestupnú zatávku "Bajkalskú", ktorú by mala cestou do Prievozu!
Namiesto toho oblslúži zastávku "Slovanet". Prečo
PS: Zaujímavé, že 801-ka bude stáť bližšie k OC Eurovea. Možno by nebolo na škodu pridať aj zastávku "Malá scéna", ale keďže tá by bola obsluhovaná iba v smere do Rajky (pretože konečná 801-ky pri OC Eurovea nebude priebežná), tak asi by to nemalo veľký zmysel takto jednosmerne...