Reakcia na: MatejBA #167936:
Odbory bojují proti Kalouskově cestě do bankrotu, což nevíš, protože jsi živenej zprávama z bulvárního plátku Sme. Již dneska je jisté, že ČR bude mít největší deficit ve své historii. Opět Kalousek prokázal, že je nejhorším ministrem financí v dějinách. A penězovody v desítkách až stovkách miliard za žádnou práci vesele tečou dál pryč. Odbory chtějí švédsko, Topáci se snaží o Zimbabwe.Ale to nepochopíš, protože těžko se dá taková stávka očekávat třeba na Slovensku. Tam se lidi nechávají nadnárodním kapitálem vesele okrádat a srát si na hlavu, zatímco ti nahoře se vesele baví, oni doma klidně hladoví a jsou spokojeni s almužnami.
A potom budete radi, ak budete moct za 100 Kc ziskat aspon 1 euro
S499.1023
A môžem ťa uistiť, že jediný široko-ďaleko, kto tu má v gebuli nasraté, si ty, čo ti samozrejme nebráni blbo a absolútne bez znalosti čo len základov veci kafrať absolútne do všetkého.