Reakcia na: MatejBA #166366:
Tiez som v Tedomoch postrehol nejake cudesne zvuky v motore, ci naprav. Su vsak v zaruke, preto ma trapia skorej tie troflaky.
A 30 minút nám to teda netrvá, teda neverím ? Naviac tlačenie do kopca je príjemnejšie, ako vynášanie bicyklov po schodoch na chodník nad Pražskou. A k tým schodom sa ako dostaneš? Po Pražskej? Predstavujem si podľa tvojej rady rodinu s deťmi 
Peter6607
6604 je starucka, no so 6607 si dovolim nesuhlasit, hrdza tam je, no i tak po poslednej odstavke ju dali do kopy. Niekto ju tu nazval buldozerom, no nezavisle od neho ma tento nazov napadol tiez, na zaciatku roka to tak naozaj bolo. V sucasnosti je menej pograffitovana (ba vobec) ako 6615.
Na najblizsiu varku si uz naozaj zasluzia GO 6629 a 6630, ktora bola dnes nejako podozrivo hlucna. 6604 by mali opravit ako Kosicku 1006 so zachovanim povodneho oblozenia. http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=71395&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=&ghv=4004