Reakcia na: tr3mp #166348:
Mas dojem ze tu zonu treba este upokojovat? Co by som spravil je pridanie zabradlia na kraj chodnika aby tam auta nemohli parkovat + opravil existujuce zabradlie.
Cize tadialto nejak by som to asi tahal.

Ja nenavrhujem riesit Zeleznus tudnicku - ta je uz de facto vyriesena - ja navrhujem riesit pristup z centra mesta k nej.
Alebo vseobecne k nej.
tr3mp
Na Hlbokej stretávam iných cyklistov pravidelne, je to využívaná trasa.
Cyklopriechod na Patrónke: Áno, to je dokonca možnosť, ktorá je v ÚP. Cesta okolo Westend Toweru je však priechodná už dnes, preto som ju spomínal. (Naviac má výhodu, že spája aj Dúbravku a Lamač s centrom pri jazde po Dúbravskej ceste).