Reakcia na: luky133 #166107:
neviem čo koho trápi L139, tam jediná zmena, čo by mohla byť vykonaná je nasadzovanie minibusu. Skôr by som zrušil L27. A minibusy nasadzoval po novom aj na L58,89 a 139.

)

to som si všimol...
inak som bol spokojný aj so štadiónom, aj s atmosférou, aj s publikom
luky133
K bodu 21a:
Rôzne: Návrh poslanca Chabadu : Ponechanie autobusovej linky č. 139
UZNESENIE č. 48/ 2011
Miestne zastupiteľstvo Mestskej časti Bratislava- Karlova Ves
poveruje
starostku, aby požiadala vedenie Magistrátu o ponechanie autobusovej linky č. 139, ktorú využívajú obyvatelia a študenti Mlynskej doliny, Starých gruntov a okolitých ulíc na dopravu do práce, škôl a za nákupmi.
Hlasovanie : prítomní: 24 za: 24 proti: 0 zdržal sa: 0