Reakcia na: LilJon #165608:
Príklad: Ty chceš/ Vy ľudia na Pantoch chcete na L59 1 CapaCity, ľudia na L75 tiež by chceli 1 CapaCity, ďalší obyvatelia napr. Dúbravky by chceli CapaCity na L34, L83, ďalší by chceli 1 CapaCity na linky 21, 39, 61, 74, 78, nebodaj aj na L133. ? Si predstav, ako by to potom vyzeralo, keby každý chcel, aby mu CapaCity premával pred domom/prácou/školou. To by vyzeralo...
MBCC určite nebudú nasadzovať na špičkové linky.
MatejBA
Uplne dole to mas aj napisane:
Informácie o tomto diskusnom fóre
Stránky imhd.sk nie sú stránkami Dopravného podniku Bratislava, a. s. Toto diskusné fórum je určené predovšetkým pre debaty o bratislavskej doprave. Ak chceš pridať príspevok, ktorý sa týka meškania alebo vynechania spojov, sťažností na vodičov alebo iných dispečerských záležitostí, použi, prosím, diskusné fórum Dispečer.