Reakcia na: MiroBA #165426:
Hegyeshalom Fr, 29.04.11 ab 11:01 RJ 49
Györ Fr, 29.04.11 an 11:24
Györ Fr, 29.04.11 ab 11:31 D 9207
Komarom Fr, 29.04.11 an 11:59
S jedným prestupom 58 minút.
Celkom fajn vylet to bol, velmi ochotny personal, vratane nemeckeho rusnovodica! A ta sprievodkyna Zdenka - veeeelmi zlata holka!
Bol este niekto dnes okrem Minďa?
Peon
1; Nie sú stewardky tak trochu zbytočná vymoženosť? Pitie nech si vo flaši zoberie každý sám a noviny môžu byť položené pri vodičovi ako v Touring Bohemia do Prahy podľa mňa... Vlastne aj noviny si môže každý kúpiť.. A kto pozerá tie filmy? A slúchatká sú dôležité? Dnes má skoro každý mp3 prehrávač. Na dlhé vzdialenosti je aj tak pohodlnejší vlak!
2; Lístok na Student Agency napr. z Bratislavy do Brna a určite z Bratislavy do Gyoru (a opačne) sa dá kúpiť iba v predpredaji! Teda každý si musí cestu aspoň deň vopred záväzne naplánovať.
Pre porovnanie: Blaguss do Viedne, podobne aj Turancar do Nitry (tam končiaci) je bez rezervácie a lístky predáva vodič. Zaujímalo by ma však, či by mohli prepraviť aj stojacich cestujúcich.
3; Zaujímavé informácie o Student Agency sú na http://cs.wikipedia.org/wiki/Student_Agency . Používanie dumpingových cien na odstránenie konkurencie je minimálne neslušné!
Každopádne Jančura je určite šikovný podnikateľ - nie každý má také "široké lakte" ako on. V dnešnej dobe je to však zrejme na dosiahnutie úspechu nevyhnutné.. ?
4; Ja fandím Regiojetu - hlavne na trať 131 do Dunajskej Stredy a Komárna. ?