Reakcia na: Mike #163755:
Takže, aby som to zhrnul. Ten úžasný SOR žerie viac ako Ik 4xx, čo je nevýhoda po stránke ekonomickej. Na druhej strane podesty po celom buse, z neho robia akurát tak nepraktický, v podstate low-entry bus. Teda výhoda toho zázraku pomaly veškerá žádna.
SORBN12
Slovak Lines nebude kupovat MAN LION´S REGIO kvoli dvom veciam:
cena
a spotreba - 33l/100km
? ? ?