Reakcia na: kecho #163649:
stačí ak nejakú SORku naberie zboku kamión ako kedysi Ik415 pri Baumaxe pri Prístavnom moste na L70. Vlak radšej na SORku nechcem púšťať, lebo keby ju na priecestí na Ivanskej ceste trafila 263 v plnej rýchlosti, tak ju budú zbierať v obratisku na Súhvedznej a šoféra nájdu na sociálke Astronomická už pofajčievať? opýtajú sa ho iba ako ste sa sem dostal a on povie "zrazu som počul strašnú ranu, ostalo mi iba v ruke toto a zobral som po ceste toto" a ukáže na volant a kus steny čo má po ľavej strane ?
Valec
Re #163661 810zssk: Náhodou, ja som už niekoľko krát využil 50 z Mostu Apollo, celkom fajn na spojenie do Auparku z východnej časti mesta.