Reakcia na: Ruslan #161650:
1. L95: o kolko je to rychlejsie cez Einsteinovu? 20 sekund? Vsak prave o to ide, aby linka na Bosakovej zastavovala. Prave obsluznost Safarikoveho namestia je z tychto koncin hlupa, bo treba prestupovat a pritom je to len kusok... Okrem toho, 96/78/68... kazda linka stoji na inej zastavke, takze ak niekto chce ist do centra.
Teda nejde o to, ze niektore linky su este horsie a este hlupejsie, ale o to ze zdrzanie pri prechode cez Bosakovu je v porovnani s prinosom ZASADNE zlepsenej dostupnosti centra z oblasti kde zije dobrych par tisic ludi zanedbatelne. Tie argumenty mi pripominaju argumentaciu DP preco nezastavovat s 88 pri Auparku spred par rokov. Proste najlepsie nic nerobit, he.
2. L99. Premavka z Halovej smer Zaporozska je pomerne dost riedka a okrem toho, po zastaveni autobusu na zastavke Röntgenova uz beztak vsetky vozidla zo "zeleneho" signalu od zast. Halova autobus davno predbehnu. Okrem toho, existuje daky dovod aby tam nebola 40ka? Cesta je tam beztak v takom prisernom stave, ze by sa tam zisla. Ja len ze by sa jednalo o dalsie zlepsienie dostupnosti jednej oblasti, ktore by nestalo "ani cent" a pomohlo by premiestnit cast cestujucich z pretazenej a casto meskajucej 88 na poloprazdnu 99.
Valec
Pôjdeš sa tam postaviť a vysvetľovať to tým 40 cestujúcim čo chcú ísť do Auparku, že sa im nič nestane keď sa prejdú cez Sad? ? Lebo ti garantujem že v tom prípade sa isto tebe niečo stane. ?
Ak už L50, tak naozaj len ako zachádzka s pokračovaním spoja k Auparku. Druhá vec celého návrhu zachádzania nejakej pravidelnej linky je tá, že ani to divadlo nezačína každý deň rovnako, takže je celý na .... (ehmm, dve veci). ?