Reakcia na: SORBN12 #160327:
Na ZST NM nemas nic pridane, ta el.linka naviac sa tam urcite hodi
Vacsinu liniek si riesil predlzenim (cize by si to urcite nevyjazdil), akurat nieco setris na L74. Zrusil si N31 bez nahrady.
Vacsinu liniek si riesil predlzenim (cize by si to urcite nevyjazdil), akurat nieco setris na L74. Zrusil si N31 bez nahrady.

810zssk
Nahradu za 210 netreba, lebo po "zruseni" Hlavnej stanice nebude mat vobec opodstatnenie
Ale su tam aj fajn myslienky