Reakcia na: 810zssk #160293:
To je práve to, čo bude treba v prípade takéhoto variantu nočnej dopravy domyslieť - doriešiť. Keď tak na to pozerám, nie je veľa miest - námestí - plôch, kde by sa dala aspoň časť nočných spojov organizovať. No - uvidíme, aké budú návrhy, čo na to Magistrát, občania, atď...

dopravak123
A keď sa pozerám na ďalší text zmluvy, povolená nevýprava je 2% z celkového počtu vypravovaných vozidiel. To sa mi zdá veľmi veľa!