Reakcia na: Mike #159764:
už je aj známe ako by mali vyzerať priestory pre autobusy a nástupištia? Ma napadlo, či to majú riešené tak, že by MHD mala nástupište liniek tam kde aj prímestské linky, aby to nebolo moc separé a bol by ľahší prestup.
Peon
Re #159744 Hug0: To si ho tá babka stopla mimo zastávky? ?