Dnes jeden blbec s Fabiou celkom odignoroval že ľudia vystupujú z 2-ky pred daňovým úradom na zastávke Vazovova. Ľudia odskakovali a on si za jazdy v pohode písal sms-ku za volantom.
Zrejme si to všimol aj vodič električky, lebo z nej vyskočil a s nadávkami sa snažil zastaviť to auto. Samozrejme že neúspešne...
Zrejme si to všimol aj vodič električky, lebo z nej vyskočil a s nadávkami sa snažil zastaviť to auto. Samozrejme že neúspešne...
Hug0
http://www.mojevideo.sk/video/a44d/ako_zastavuju_autobus_dochodcovia.html