Reakcia na: no.ev.di. #153843:
Ja som tade siel dnes a trat vyzerala byt hotova, akurat este nemali vyasfaltovanu cast zastavky (cize pristup bude asi len cez podchod a ten prechod nebude funkcny), neboli skla (co nie je velky problem) a nemali to vydlazdene (co tiez nie je asi problem, jedine ze by tam bolo nieco technicke - akurat neviem ci to chcu robit za premavky, alebo ako..)
TeBeCe
"Dnes večer sa plánuje skúšobná prevádzka či revízie, v utorok ráno by mal dať kraj povolenie k stavbe, cez deň by sa mali k stavbe vyjadrovať ďalšie dotknuté inštitúcie."
ze to neslo aj s tunelom tak expresne...
"Opravu si podľa Kotuľu vyžiada napríklad aj trať na Štefanovičovej smerom na vlakovú stanicu, tam sa v minulosti už električka aj vykoľajila."
to faaakt? ?
"Obnove sa v budúcnosti nevyhne ani električková trať v Dúbravke, najmä jej koncový úsek po obratisko električiek. Keďže sa s ňou podľa Kotuľu dlhé roky nič nerobilo, drevené
podvaly hnijú a rozpadávajú sa."
ty jooo, tie BKV panely uz zdreveneli? ?