akosi som nepoxopil... kam sa dostanem so Spectrem a sice viem co znamena ***** ale preco to mam pisat do ***** (ked clovek vie co je pod tymi hviezdickami a dam tam do tam to vyzera komicky)
Ikarusove suveniry: Genialne!
Ikarusove suveniry: Genialne!
d3k0
Juro: Sorry, sorry, sorry... Ked organizujeme tlupu jedenastich ludi, nejako sa nam to vymyka spod kontroly... A nehovorim o tom, ako sa to vymklo spod kontroly nasmu "dozoru" v Juraku - vid Ikarusove suveniry
COLOR: Ja som nebol. A okrem toho, ak tam prave nestrazi vazensky dozorca, tak sa tam bez problemov s niekym (napr. so Spectrem) dostanes. To ***** vyzeralo skor ako nadavka, tak radsej ***** pis do ***** (vies preco) :))))