akosi som nepoxopil... kam sa dostanem so Spectrem a sice viem co znamena ***** ale preco to mam pisat do ***** (ked clovek vie co je pod tymi hviezdickami a dam tam do tam to vyzera komicky)
Ikarusove suveniry: Genialne!
Ikarusove suveniry: Genialne!

COLOR
No, viem ze boli nejake vozovne, ale ja som bol len v Juraku - viem ze ste boli v Hrobonke (swiniari) dufam ze ten font je fakt krpaty :->
To zamknutie som zazil aj ja v kacici ale nic extra.