Reakcia na: Ámos #145202:
človek čo tam má za normálnych okolností cestu tak na 30min tam bude cestovať hodinu ? fakt je, že parkovanie tam je totálne na prd. Štadión je hneď nacapený pri hlavnej ceste a okolo štadióna je miesta asi ako okolo budov v centre mesta... a MHD svojimi službami a čistotou 2x neláka
m@rtin
Ptáš se mě jako šotouše, nebo jako běžného cestujícího? Jako šotouš bych nejraději viděl v Praze namísto autobusů trolejbusy, tramvajovou síť o 30 kilometrů delší, maglev na letiště, VRT na 350 km/h z Prahy do Brna a Airbus A380 na Ruzyni každých 15 minut.
Jako běžný cestující a realista bych byl nejraději, kdyby MHD v Praze fungovala tak jak popisuji v příspěvku Re #145168
Stačí ti to jako odpověď?