Reakcia na: Ik #145138:
nehovorím, že obnova autobusov nie je potrebná, ale trolejbusy by sa nemali tiež zanedbávať, však obsluhujú (myslím linky 201,202 a 208) okrem Vrakune a Biskupíc aj Ružinov (Trávniky, Pošeň, Prievoz a Nivy) a vlastne aj Štrkovec keďže 204 a 205 premávajú po Trnavskej, ktorá ide po severnom okraji tejto časti Ružinova. V Petržalke však autobusy niesú definitívne riešenie zatiaľ čo v prípade Vrakune a Biskupíc to vyzerá tak, že trolejbusy tam na dlho budú jediným riešením MHD a električka sa tam nedostane tak ľahko, jedine ak by sa podarilo vystavať trať cez Vlčie hrdlo...
Datove baliky sa budu coraz viac rozsirovat medzi ludi, kedze nove telefony ich casto viac-menej vyzaduju.
810zssk
Na fotobunku si ludia casom zvyknu, som o tom presvedceny. Ja som sa pocas mojej jazdy s nim niekolko krat presunul na rozlicne miesta, vsade sa dalo stat, sedadla komfortne, miesta na batozinu tiez neurekom, tak neviem kde je problem.