Reakcia na: ja #14476:
No to je pomerneš jednoduché, akirát sa stačí zamyslieť. Opravu zaplatí poisťovňa. A čo by si si kúpil za 11 melónov? Tretinu Combina či čo?Fascinujú ma takéto rýchloposudky znalcov.
I.
Cool... budeme mat T6S. ;)))
Andrej (Anndy008)
Hej, robosovi je to jedno, lebo on namontuje zle akukolvek svorku, takze sa usetri, ked to bude ta horsia.