Reakcia na: PVo #144670:
Načo testovať?! Testovacie jazdy boli načo? Pokiaľ viem, tak DPB už testoval x druhov klbákov, takže v podstate tie testovačky sú len tak na okrasu a vôbec sa nezbierajú reálne poznatky zo skúšobných jázd na linkách ako vidím ? pokiaľ viem, tak sa testoval na 21,32,68,83 a 93. Kopnúť ich za takú robotu do riti keď teraz si idú ešte raz overovať ako to bude jazdiť na daných linkách ? ☠
Petto
Skôr by ma zaujimalo,že či je 95 dobrý adept na testovanie čo sa týka nízkej podlahy ( križovatka medzi NH a Farského ) ale aj šírky voza na Old bridge.