Ahojte, mnoho sa tu popisalo o riesenie dopravy na Dlhych dieloch, nikde som vsak na nete nenasiel nejake navrhovane riesenie, popripade studiu. Nemate nahodou odkaz na nejaku sajtu?
A tak sa bali pustit ten bus na Stary most, aby mu neodtrhlo zrkadlo....
Cool... budeme mat T6S. ;)))
Riko
no a pri takomto bordeli, ktorý sa môže hocikedy zopakovať, nech niekto začne spomínať aby sa zastavila výstavba mostu Košická...
Ja sa skôr čudujem magistrátu kedy konečne dokope správcov sietí ktomu čo je všade vo svete normálne, že na takýchto exponovaných miestach by mali pracovať 24 hodín, aby poruchu čím skôr odstránili.
Som zvedavý či tam bude niekto o 20:00.