Reakcia na: 2xT3SUCS #144381:
aj voči autobusu alebo trolejbusu, príp. kamiónu. Už som videl ako napr. skončilo nejedno auto pri Auparku ako sú výjazdy z Einsteinky na Nový most. Autobus mal menší damage na nárazníku a auto kufor na mieste zadných sedadiel ak nie u šoféra ? to ako arogantne sa u nás jazdí svedčí aj to, že raz ma viezol kámoš cez centrum domov, šli sme 30, na povolenom úseku už 50 a autá okolo nás prebiehali jedna radosť... čiže tipujem tak jazdu na 70-80km/h
Ike
do trolejbusu nastúpili dvaja muži a išli si cviknúť lístok, pričom jeden dal druhému svoj lístok s tým, že nech cvikne oba... Muž po hľadaní zariadenia cvikol jeden lístok, druhý mu nešiel... v tom zaznelo vozidlom "kontrola cestovných lístkov"... Samozrejme ich revízori z trolejbusu vykázali na zastávku a udelili pokutu... Muži sa bránili s tým, že druhý lístok nestihli a že či majú strkať do "kompostira" dva lístky naraz...
čo si o tom myslíte?
Na záver perlička... vodič oneho trolejbusu pricvikol revízorov do dverí pri vystupovaní ?