Reakcia na: Ondro #144158:
1000 MB. Absolútne bez problémov. Varili práve 105/120, keďže v extrémne rozsiahlom chladiacom systéme sa robili bubliny + šitové poľské termostaty + nespoľahlivé termospínače ventilátorov. Všetko, tak ako prakticky všetko za socíku, riešila ľudová tvorivosť - demontáže termostatov na leto, spínače ventilátora na prístrojovej doske... A tí istí domáci zlepšovatelia dnes kecajú o nekvalite súčasných áut, ktoré za rok najazdia toľko, čo ich Spartak za celý svoj život.
N/A
A mesto samé potvrdzuje nereálnosť výstavby električky už od začiatku, napr. nereálnou futuristickou prestavbou Starého mosta.