Trolleys sú podľa nich trolejbusy? ? Však to je americký slangový výraz pre streetcars, čiže električky. Trolejbus je správne trolleybus, väčšina anglicky hovoriacich mu hovorí iba bus a nerieši spôsob pohonu...
ved pockaj od marca ked bude trasa OD slimak - polus - zst nm - tomasikova - ruzinovska - mileticka - as mn - eurovea - aupark
ved si zober kolko nakupnych centier krizuje SLIMAK, Polus, Mileticka, Eurovea, Aupark tak sa nediv ze je to natrieskane ? ?
mali by ju rozdelit na 2 linky aby chodila pravidelnejsie a to L50 Slimak - Astronomicka a L150 Astronomicka - Aupark aby nemala meskania a ludia sa mohli zacat stazovat este viac ? ?
inak teraz si mi pripomenul, že raz by som chcel vidieť D1ku v špičke medzi BA a SC v takom 1979 ? ...
či aj vtedy vytláčal čavo na wartburgu škodovky do pravého pruhu... ?
Trvalá rýchlosť bola podľa TP myslím 125 km/h. Samozrejme, že som nemohol ísť trvale 130 km/h, keďže do najmenšieho kopčeka to už spomaľovalo. Ale trvalých 110 km/h som v pohode mohol ísť z Bratislavy až do Prahy, prípadne do Hornej Stredy.
Dnes L212 (nebudem konkretnejsi) vodic v zacviku, ocividne za volantom bol instruktor - odchod z konecnej Zimny stadion v predstihu, samozrejme otvorenie a zavretie dvery na krizovatke Zahradnicka X Jegeho - v case odchodu podla cestovneho poriadku, a samozrejme dovtedy mal informacny system najblizsiu zastavku zimny stadion, potom zahlasil nasleduje Zahradnicka... a cela jazda vacsinou v predstihu 2-3 minuty... kvalitne zacvicuju novych vodicov ?
obratisko na AS je niekedy nepriechodne uz teraz,skusme tam dat este jednu linku ? ..ked sa tam rano alebo poobede sretneme dve21,dva t-busy,jeden solaris,niekolko kusov IGK a taxikov je to tam ,,vesele,,
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
enge2
ved si zober kolko nakupnych centier krizuje SLIMAK, Polus, Mileticka, Eurovea, Aupark tak sa nediv ze je to natrieskane ? ?
mali by ju rozdelit na 2 linky aby chodila pravidelnejsie a to L50 Slimak - Astronomicka a L150 Astronomicka - Aupark aby nemala meskania a ludia sa mohli zacat stazovat este viac ? ?
(brat s humorom